Naše zkušenosti

Máme 11 let zkušeností

Kdybychom měli uvést profesně nejmladšího a nejstaršího kolegu, tak uvedeme 7 a 11 let.
Máme mnoho realitních zkušeností. Působili jsme ve velké realitní společnosti, také s franšízou a nyní tři roky ve vlastní kanceláři, kde propojujeme vše, co jsme se naučili, s tím, co morálně cítíme.
Stále se učíme a jsou situace, u kterých se pozastavíme a nad řešením se musíme opravdu zamyslet.

Ale máme v realitách už něco odžito a můžeme říct, že Vás dokážeme realitním trhem provést tak, abyste si z něho odnesli výstupní hodnotu pro kterou jste si přišli a navíc to pro Vás byl příjemný zážitek :-)

Naše stěžejní působnost je do 70 km od Svitav avšak podle potřeby za Vámi přijedeme kamkoli po celé České republice.

Zde uvádíme vybrané nemovitosti, na jejichž příkladu se můžete dočíst, jaké máme konkrétní zkušenosti z praxe.

 

 

Přečtěte si také reference našich klientů

 

administrativní budova správa

 

Administrativní budova "u Medvěda" v Litomyšli

 

S majiteli administrativní budovy v Litomyšli spolupracujeme dlouhou dobu a opakovaně pronajímáme kanceláře v této budově. Ceny pronájmů jsou zde příznivé. No a dát si oběd v restauraci v přízemí je také určitě příjemné.

 

 

 

dům v Koclířově

 

RD v Koclířově

 

Původně dům nabízela k prodeji sama obec. Přes to, že měli nabídkovou cenu nastavenou hluboko pod reálnou tržní hodnotou nemovitosti, se obci nepodařilo za půl roku najít vhodného kupce, a tak se zastupitelé rozhodli, že vyhledají pomoc v naší kanceláři.

Díky narovnání kupní ceny do reálné tržní hodnoty a také díky několika dalším inzertním trikům se nám povedlo nabídku přiblížit k ideálnímu kupci pro tento dům a do jednoho měsíce od spuštění inzerce jsme podepisovali kupní smlouvu.
 

 

 Nahoru

byty v Radiměři

 

Byty v Radiměři

 

Aby bylo vůbec možné nemovitost prezentovat na internetu a aby se lépe prodala, museli jsme nejprve s kolegyněmi vzít do ruky košťata a lopaty a vlastními silami ji uklidit

Nakonec nemovitost koupili cizinci, kteří se ihned pustili do její rekonstrukce a po půl roce intenzivní rekonstrukce je nemovitost jako nová a slouží k původnímu účelu. 
 

realizoval Ing. Roman Velich

Zavolat

  Nahoru

Rodinný dům v Rozhrání

 

RD v Rozhrání

 

V tomto prodeji se lepila smůla na paty všem. Zúčastněným i nezúčastněným.

Sešly se zde dvě finanční instituce s nejpřísnějšími podmínkami a to ČMSS (dnes ČSOB Stavební) za starých podmínek a KB. Pro představu uvádíme dva příklady komlikací:

ČMSS měla na domě zástavu a na vyčíslení zůstatku jsme museli mít budoucí kupní smlouvu s ověřenými podpisy.

KB chtěla ověřit podpisy na zástavní smlouvě na nemovitosti, která nebyla předmětem prodeje, od manželky majitele, i když nemovitost nabyl před manželstvím.

 A takových překážek bylo víc. Prodej se natahoval a nebylo jisté, jak vše dopadne.

My ale víme, že když se daří tak se daří. Obchod jsme tedy zvládli ve zdraví, a nakonec jsme se těm špekům co jsme museli řešit všichni zasmáli.

 

realizovala Ladislava Binderová

Zavolat

 Nahoru 

rodinný dům s bývalou prodejnou v Bohatých Málkovicích

 

RD s bývalou prodejnou v Bohatých Málkovicích

 

Díky obratnému přístupu našeho makléře zde stačila jedna prohlídka a bylo prodáno.

Specifické nemovitosti k nám do nabídky přijímáme stále častěji. Umíme s nimi pracovat a pokud se s majiteli shodneme na postupech prodeje, prodáváme je stejně rychle jako běžné nemovitosti.

 

realizoval Ing. Roman Velich

Zavolat

 Nahoru

Komerce k pronájmu ve Svitavách

 

V.I.P. služba

 

Spravujeme budou s byty i nebyty. Tedy s prostory jak pro bytové potřeby klienta tak i pro účely nebytové, komerční. Staráme se o inzerci, pomáháme s výběrem vhodného zájemce, řešíme výpovědi, rovnáme nedorozumnění. Zařizujeme řemeslníky pro drobné opravy, firmy pro velké zásahy, klíčníky při zabouchnutí nebo strátě klíčů, správce webových sít. Komunikujeme s vodáky, plynaři a elektrikáři, zajišťujeme úklid budovy. Zkrátka a dobře pečujeme o blaho a pohodlí nájemníků a bezstarostnost majitele.

Dlouhodobá a častá návaznost spolupráce s panem majitelem přispěla k efektivnějšímu zastoupení majitele při vyřizování všech náležitostí během vánočních svátků.

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 Nahoru

byt v Moravské Třebové

 

Byt 2+1 v Moravské Třebové

 

Krásný slunný byt, s paní majitelkou i s kupujícímí super spolupráce, prostě obchod jako malovaný. Museli jsme vyřešit věcné břemeno dožití, ale jinak nebyl s prodejem žádný problém.

 

realizovala Ladislava Binderová

Zavolat

 Nahoru

byt ve Svitavách

 

Byt 2+1 ve Svitavách

 

Prodej tohoto bytu byl jako jeden zmála bezproblémový.

 

realizovala Ladislava Binderová

Zavolat

 Nahoru

byt v rychnově nad kněžnou

 

Byt 2+1 v Rychnově nad Kněžnou

 

Majitel bytu se na nás opakovaně obrátil se svým projektem. Baví se tím, že opravuje staré byty a pak je poskytne do pronájmu lidem, kteří tak mohou například začít svůj společný život v pěkném a útulném prostředí.

I tentokrát se nám to povedlo a těšíme se na další společný projekt.

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 Nahoru

chata se skleníkem v Litomyšli

 

Chata se skleníkem v Litomyšli

 

Prodat chatu se skleníkem v chatařské oblasti v Litomyšli se i samotnému majiteli zdálo nemožné. Chata totiž není součástí pozemku, leží na pozemku města a není zapsaná v katastru nemovitostí. Dále nemá zavedenou elektřinu a je bez WC. K prodeji jsme se postavili, jak jinak než čelem. Zájemcům jsme vše řekli po pravdě a díky tomu jsme se brzy dostali ke kupci, který přesně po takové chatce toužil a tam kde ostatní vidí vady on uviděl romantiku. Prodej jsme tedy zvládli úspěšně, a navíc jsme plně dodrželi podmínky osadního řádu zahrádkářů.

 

 

 Nahoru

Rodinný dům v horním újezdě

 

RD v Horním Újezdě

 

Prodat nemovitost zatíženou věcným břemenem doživotního užívání je vždy velkým realitním oříškem. I toto však dovedeme zvládnout. Dům jsme prodali sice v delším časovém horizontu, nicméně o tom, že to nebude rychlý prodej jsme věděli hned na začátku, zachovali jsme tedy klid a vyhnuli se tak zbrklému postupu. Pro nižší cenu, z důvodu právního zatížení, jsme měli od samého začátku více vážných zájemců. Nakonec jsme se s panem majitelem rozhodli zvolit nové majitele, kteří budou velice lidští a slušní a v plné míře ochotni akceptovat právo užívat část domu původním vlastníkem. To se nám podařilo. 

 

 

 Nahoru

byt v Litomyšli

 

Byt 2+1 v Litomyšli

 

Prodej bytu v družstevním vlastnictví jsme realizovali přibližně tři měsíce. Byt byl v původním stavu (umakartové jádro, původní kuchyňská linka) a bylo tedy třeba najít kupce, který chce ještě dále investovat čas a peníze do rekonstrukce dle současných nároků na bydlení. Ne každý zájemce viděl v bytě velký potenciál. Povedlo se nám dostat nabídku k mladému manželskému páru, kteří vlastnosti bytu pochopili jako výhody, a právě pro jeho prostornost, světlost a množství úložných prostor se do něho zamilovali.

 

 

  Nahoru

byt v Chrudimi

 

Byt 2+1 v Chrudimi

 

Byt v klidné lokalitě města Chrudim jsme pronajali ve velice krátké době. Také proto, že byl byt ve velmi dobrém stavu a nastavili jsme reálnou cenu nájemného, Ozvalo se mnoho zájemců. Zvolit nájemníka nebylo jednoduché. Podle určitého filtru se nám povedlo zúžit počet zájemců na 4 a nakonec se majitel rozhodl pro mladý pár, který si nás všechny získal svým optimismem, slušností a upřímností. 

 

 

 Nahoru

rodinný dům ve Svojanově

 

RD ve Svojanově

 

Nemovitost jsme do nabídky obdrželi na základě dobré reference od jiného klienta, který byl s naší prací spokojen.

I přes počáteční problémy spojené s výkladem územního plánu jsme nemovitost prodali v poměrně krátké době. 

 

realizoval Ing. Roman Velich

Zavolat

 Nahoru

byt v Litomyšli

 

Byt 1+1 v Litomyšli

 

Majitel s námi byl posledně spokojený, a obrátil se na nás i tentokrát.

U pronájmů pokračuje naše spolupráce i po podpisu nájemní smlouvy. Majitelům i nájemníkům pomáháme s papírováním a někdy i s technickými věcmi.

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 Nahoru

zkušenost s prodejem domu v Osíku u Litomyšle

 

Venkovské stavení v Osíku u Litomyšle

 

U této nemovitosti bylo hodně specifik, kvůli kterým si k ní běžný kupec nemohl najít cestu. Šlo hlavně o svah podél domu, a netypickou dispozici domu. Povedlo se nám dostat nabídku k lidem, kteří se právě do těchto specifik zamilovali a konečně tak našli nemovitost jakou si dlouho jenom představovali.

Ve spolupráci s architekty jsme navrhli řešení zdánlivě neuchopitelné dispozice, kdy jsme třemi různými způsoby propojili hlavní obytnou část a vejminek.

 

realizovala Barbora Dostálová 

Zavolat

  Nahoru

​​​​​

zkušenost s prodejem rd v Radiměři​​​​​​

 

Rodinný dům v Radiměři

 

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 s koupelnou a WC v obci Radiměř. Vytápění je ústřední plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci a je částečně podsklepen. Nemovitost je v současné době neobydlena a je určena k rekonstrukci. U domu je prostorná zahrada, na které se nachází dřevěná kolna ve špatném stavebně technickém stavu a garáž, která stojí na pozemku cizího vlastníka.

 Nahoru

 

jak prodat byt se zahradou ve Svitavách

 

Byt 2+1 se zahradou, ul. Zahradní Svitavy

 

Byt ve Svitavách, 75 m2 včetně balkonu a sklepa. Byt prošel v roce 2017-2018 rozsáhlou rekonstrukcí. Plastová okna se žaluziemi a sítěmi, nová koupelna s vanou a WC. Jsou nové el., plynové i vodovodní rozvody, odpady, podlahy, stropy, částečně i omítky a bezpečnostní dveře. Nové jsou i vnitřní zasunovací dveře s obložkami.  V bytě je klimatizace, vytápění a ohřev vody je řešen kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem, který se dá ovládat přes mobilní tel.. Součástí prodeje je zahrada 113 m2 s pergolou dokončenou v loňském roce. Bytový dům má novou střechu a je rozjednané zateplení domu. Náklady na bydlení jsou cca 2.200,- Kč/měsíc. Byt se nachází v klidné části města. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost. 

 

 Nahoru

rekreační pozemek

 

Pozemek v Březové nad Svitavou

 

Tento pozemek tzv. čekal na svou paní. Je ve svahu, nezastavitelný, v ochranné zóně vodního pásma, byl dlouho neudržovaný, zarostlý a tajemný. Prostě měl charakter se kterým nešlo hnout. Přijelo se na něj podívat několik zájemců s různými záměry. Jeden chtěl pastvu pro kozy, jiný zase místo pro včelín, dalšímu se líbili ovocné stromy, někteří hledali prostor k naplnění svých představ o alternativním bydlení ale pozemek byl buďto moc svažitý, moc blízko lidem, moc daleko od silnice, prostě pro každý záměr něčím neuchopitelný. Až se objevila paní, na kterou čekal. Najednou byl přesně takový, jak si ho někdo představoval. Jsme rádí, že jsme mohli být u toho když se něco nemožného stalo užitečným :)

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 Nahoru

zkušenost s pronájmem bytu v Litomyšli

 

Byt 2+kk, Vodní valy, Litomyšl

 

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+kk v centu města Litomyšl. Byt sestává z kuchyně, koupelny, WC a dvou samostatných neprůchozích pokojů. K dispozici je kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, digestoří, myčkou a lednicí. Nájemce může využívat i venkovní dvůr a část půdy. Pro více informací kontaktujte makléře.

 Nahoru

jak prodat byt v Brněnci

 

Prodej bytu 2+1 v obci Brněnec, v místní části Moravská Chrastová

 

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2+1 ve zděném bytovém domě v obci Brněnec, v místní části Moravská Chrastová. Dispozice bytu: kuchyně, obývací pokoj, ložnice, předsíň s vestavěnými skříněmi, koupelna, WC, balkon. Bytové jádro je zděné, okna jsou plastová. Vytápění je ústřední, ohřev vody je elektrickým bojlerem. K bytu náleží sklep a lze užívat společné prostory jako je kolárna a sušárna. Doporučujeme prohlídku.

 Nahoru

prodej bytu v Poličce

 

Byt 2+1 v Poličce

 

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt 2+1 v Poličce ve zděném bytovém domě. Byt je v původním technickém i dispozičním stavu a tím je výbornou možností pro seberealizaci. Jeho předností je přímý leč zateplený vstup na oplocenou zahradu. Také je vhodné zmínit odlišnou atmosféru od bytů na které jsme zvyklí, kterou si prožijete po svém při návštěvě bytu. K bytu patří sklepní a půdní kóje, vlastní záhon a kůlna na zahradě. V těsné blízkosti domu je gymnázium. Veškerá občanská vybavenost je kousek od domu. V podstatě se dostanete za deset minut do centra města a druhým směrem za stejný čas do přírody. Těšíme se s Vámi na prohlídce.

 Nahoru

Chalupa na Svojanově

 

Chalupa na Svojanově

 

Chalupa ve velmi žádané klidné lokalitě městys Svojanov. Chalupa je o dispozici 2+1 je v dobrém stavu po částečné rekonstrukci. V prvním patře je kuchyň, obytná místnost s novou dřevěnou podlahou, koupelna, spíž a nadzemní sklep. Ve druhém patře je půdní vestavba a prostorná půda. Vytápění domu je smíšené pomocí krbových kamen i akumulačních elektrických kamen. Nemovitost je napojena na elektřinu a veřejný vodovod, na pozemku je také vlastní studna. Střecha plechová ve velmi dobrém stavu, komín je nový. Nemovitost má novou omítku včetně zateplení a zrenovovaná okna. K domu patří předzahrádka s pěkným novým oplocením. Před domem teče řeka v upraveném vydlážděném korytě. Svojanov je vyhledávané místo především pro dominantu hradu, který se tyčí nad obcí. Jeho okolí nabízí mnoho příležitostí k pěší turistice a cyklistice. Polička i Svitavy jsou v dobré dojezdové vzdálenosti do 15ti km. 

 Nahoru

Rodinný dům v Litomyšli

 

Prodej rodinného domu 3+kk v Litomyšli

 

Dům v Litomyšli chce každý. Přes to, že jsme lukrativitu lokality zohlednily v ceně, byl tento prodej náročný především na kvantitu zájemců. S paní majitelkou jsme se domluvily na prohlídkových dnech s časovým rozvrhem návštěv. Dalším úskalím byla dispozice domu kterou si paní majitelka navrhla přímo pro sebe. Museli jsme najít kupce ve stejné nebo v podobné životní situaci. Což se nakonec povedlo. 

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 Nahoru

prodej-bytu-svitavy-majitel-bydli-daleko

 

Prodej bytu 2+1, Bohuslava Martinů, Svitavy

 

U tohoto prodeje bylo nevětším úskalím že je paní majitelka časově vytížená, bydlí daleko od prodávané nemovitosti a v místě prodeje bytu nemá koho zplnomocnit. Kupce jsme našli takřka okamžitě. Kupní a úschovní smlouvu jsme podepisovali s každým zvlášť. Byla škoda, že se prodávající s kupujícími vlastně neseznámili ale zato měla makléřka s manželem krásný výlet za paní majitelkou do Liblic kde si prohlédli domácí výrobnu sýrů. Pro ověření podpisů se společně vydali do Mělníka. Přátelské rozloučení při kávě na terase Mělnického zámku s výhledem na soutok Labe s Vltavou celému obchodu dodalo glanc a pohodu. Pokud řešíte prodej na druhé straně České republiky, tak tady vidíte, že my se rádi podíváme kamkoli. 

 

 

 Nahoru

pozemek na prodej v Mikulči

 

Pozemek stavební - bydlení, Mikuleč

 

Nabízíme Vám stavební pozemek 6162 m2 v Mikulči. Pozemek se nachází v klidné části obce. Slunný pozemek se rozkládá na rovině na vyvýšeném místě.Ze sítí je v obci el., a voda. Na pozemku nevázne pachtovní smlouva. Mikuleč je vzdálená od Litomyšle 12 Km. Financování zajistíme.

 Nahoru

prodej bytu v Modleticích

 

Byt 2+kk s předzahrádkou v Modleticích

 

Praha je mimo naši obvyklou lokalitu a přesto jsme byt prodali skvěle.

Nastavili jsme reálnou tržní cenu. Inzerovali jsme týden a ozval se nám jeden zájemce. Přesto, že je Praha trochu z ruky, hned jsme s ním jeli na prohlídku. On si prošel byt "od sklepa po půdu", byt se mu líbil a hned jsme si plácli.

 

V průběhu prodeje jsme řešili majetkové vypořádání bývalých partnerů a zvládli jsme to i s osobním setkáním. :-)

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 Nahoru

Pronájem bytu v Olomouci

 

Pronájem, Byt 2+1, Nové Sady, Olomouc

 

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 na ulici Velkomoravská, Nové Sady, Olomouc. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Byt je orientován na jih a spolu se středovým umístěním jsou náklady za topení nízké. V pronajímaném bytě zůstane k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči, lednice, pračka, vestavěná skříň v ložnici a sedací souprava v obývacím pokoji. Příslušenstvím bytu je balkón a sklepní kóje. K dispozici je i kolárna a sušárna v suterénu domu. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

 Nahoru

prodej městského domu v Litomyšli

 

Prodej domu v Litomyšli, Litomyšl-Město

 

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům na Havlíčkově ulici v Litomyšli, v těsné blízkosti Komenského náměstí. Dům sestává ze dvou nadzemních podlaží a prostorné půdy s možností dalšího využití. Přízemí domu se samostatným vstupem z ulice slouží komerčnímu využití. Druhým samostatným vstupem z ulice je přístup chodbou a schodištěm do druhého patra, kde jsou dvě bytové jednotky 2+kk a garsoniéra. Na vybudování další bytové jednotky na půdě je vypracován projekt, který pan majitel přenechá. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plyn, elektřinu 220 i 380 V. Komerční prostor má samostatné odpočty energií. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

  Nahoru

rekreační chata v Maletíně zkušenost s prodejem

 

Prodej rekreační chaty v obci Maletín

 

Chata v obci Maletín možnost trvalého bydlení. Chata je obklopena zahradou o celkové výměře 665 m2. V přízemí se nachází vstupní chodba s úložnými prostory, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, jídelní částí a terasou. Dále je v přízemí koupelna a WC. V patře je ložnice se zastřešeným balkónem. Objekt je vytápěn krbem s teplovodním výměníkem a elektrickými přímotopy. Součástí objektu je garáž, dílna, skladový prostor a parkové stání před chatou.Chata se nachází v rekreační oblasti Svojanov u Borušova. V blízkosti chaty nalezneme dva rybníky, z toho jeden je určen k rybolovu. V okolí chaty se rozprostírají lesy. Vhodná oblast k cyklistice nebo pěší turistice. V blízkosti autobusové spojení. Zveme Vás na prohlídku.

  Nahoru

atypický byt v Litomyšli

 

Prodej atypického bytu 3+kk v Litomyšli s krytým park. stáním

 

Nabízíme Vám ke koupi atypický byt 3+kk s terasou a se zastřešeným parkovacím stáním v Litomyšli. Byt o celkové ploše 74m2 je ve 2. podlaží bytového domu. V bytě jsou dva pokoje, obytná kuchyň s nadstandardní kuchyňskou linkou, zděná koupenlna s vanou i se sprchovým koutem, oddělená toaleta a technická místnost s plynovým kotlem. Roku 2018 byl pořízen nový plynový kotel - zajišťuje ohřev vody a vytápění bytu. Okna v bytě jsou dřevěná. K bytu patří terasa na kterou je vstup z obytné kuchyně a z jednoho z pokojů. Díky markýze a živému plotu je na terase soukromí. Dále k bytu patří kryté parkovací stání před domem. Jedná se o velmi klidnou lokalitu se strategickou polohou. Centrum města Litomyšle s veškerou občanskou vybaveností je v dochozí vzdálenosti (cca 10 min). Pěknou procházkou se nechá dojít i k rybníku Stará plovárna odkud je možné pokračovat dál do přírody. Těšíme se s Vámi na prohlídce.

  Nahoru

prodej garáže ve Svitavách

 

Prodej dílenských, garážových nebo skladových prostor ve Svitavách

 

Nabízíme k prodeji dílenské, garážové nebo skladové prostory o dvou budovách se společným dvorkem v centru města Svitavy. Celková plocha 85m2. k dispozici je světelný i motorový proud, voda, montážní jáma a prostory pro chov drobného zvířectva. 

  Nahoru

prodej bytu na Lánech ve svitavách

 

Prodej, Byt 2+1, Svitavy, Lány

 

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+1 upravený na 3+1. Dispozice: předsíň, kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a s WC, sklad. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Z kuchyně je přímý vstup na zahradu se zahradním domkem.K bytu náleží garáž.

  Nahoru

Pronájem komerčního prostoru ve Svitavách

 

Pronájem obchodního prostoru, Svitavy

 

Potřebujete kancelář a nechcete velké náklady? Máme pro vás pronájem ve Svitavách ve spodní části náměstí. Prostor cca 12 m2, k dispozici je WC, vytápění el.. Volné ihned, pronájem 2.800,- za měsíc + energie.

  Nahoru

prodej domu v obci Plechtinec

 

Prodej rodinného domu v obci Plechtinec

 

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Plechtinec nedaleko Městečka Trnávky. Dispozice domu: tři pokoje, kuchyně, šatna, koupelna, WC, prostorná vstupní chodba. Do domu je zavedena elektřina a obecní vodovod. Při částečné rekonstrukci byl zhotoven nový komín, v obytných místnostech jsou nové omítky, nové rozvody elektřiny a nové odpady.Vytápění je zajištěno krbem na dřevo s rozvodem teplého vzduchu do všech obytných místností. Ohřev vody je elektrickým bojlerem. Dům je částečně podsklepen, nacházejí se v něm dva klenuté sklepy. Prostorná půda je vhodná pro půdní vestavbu, v domě je rovněž připravena místnost k vybudování výměnku. Na obytnou část navazuje hospodářská část. U domu je velká zahrada, na pozemku se dále nachází stodola. Nemovitost je umístěna na klidném místě v chráněném území přírodního parku. Občanská vybavenost se nachází v nedalekém Městečku Trnávce.

  Nahoru

prodej bytu v Březové nad Svitavou

 

Byt 3+1 v Březová nad Svitavou 

 

Nabízíme byt 3+1 s lodžií ve 2. NP cihlového domu v klidné části Březové nad Svitavou. Byt má plastová okna, je nově vymalovaný. Vytápění je dálkové, z místní kotelny. Ohřev vody boilerem. Jádro zděné. Z oken je výhled na zeleň. Byt nabízíme vybavený včetně spotřebičů. K bytu patří dva sklepy. Celková plocha bytu je 71m2. V suterénu domu je možnost užívat kolárnu a sušárnu. Březová nad Svitavou je je malé město ležící na moravsko-českém pomezí. Ve městě se nachází základní škola, mateřská škola, koupaliště, ale i knihovna, informační centrum, rozhledna, naučná stezka a lanový park. Mezi oblíbené turistické cíle a atraktivity patří také motorismus a ostatní sporty, kostel, kaple a další památky. Z Březové je výborná dostupnost do Brna i do nedalekých Svitav (13 min cesty) a to vlakem, autem i autobusem. 

  Nahoru

prodej rodinného domu v Kostelci nad Orlicí

 

Prodej rodinného domu v Kostelci nad Orlicí 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v Kostelci nad Orlicí, ulice Stradinská. Jedná se o jednopodlažní rodinný dům s možností rekonstrukce půdy na obytné podkroví. V přízemí se nachází kuchyně, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, špižírna. Dům se nachází v klidné části města s překrásným výhledem na řeku Orlici. Zveme vás na prohlídku. přízemí se nachází kuchyně, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, špižírna.
 

  Nahoru

prodej bytu 3+1 ve Svitavách

 

Prodej bytu 3+1 Svitavy 

 

Nabízíme Vám byt ve Svitavách v osobním vlastnictví, 3+1, 86m2, v 5. patře panelového domu. Je zde prostorná chodba s komorou, kuchyně, 3 pokoje, koupelna a toaleta. Po dohodě může byt zůstat vybavený. K bytu náleží zasklený balkón a sklep. Okna v bytě jsou plastová. Zateplení domu - 2017. Renovace výtahu - 2019. Jedná se o lukrativní lokalitu blízko veškeré občanské vybavenosti. Vhodný jak k trvalému bydlení, tak i na investici s nájemníkem Vám jsme schopni pomoci. Při úvěrování Vám umíme vyjednat nejlepší úrok na trhu. Doporučujeme prohlídku.

  Nahoru

prodej bytové jednotky ve Svitavách

 

Prodej, bytová jednotka 3+1, RD Svitavy, Předměstí

 

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatnou bytovou jednotku nacházející se v rodinném domě ve Svitavách (o celkovém počtu dvou bytových jednotek) v žádané lokalitě Svitav. Bytová jednotka je byt 3+1 v I. nadzemním podlaží, celková podlahová plocha jednotky s příslušenstvím činí 137,94 m2. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem umístěným ve sklepě. K bytové jednotce patří spoluvlastnický podíl 1/2 na společných částech domu a na stavebním pozemku pod ním. Předmětem prodeje je dále garáž a podíl 1/2 na zahradě okolo domu.

 

 Zpět na začátek