O SPOLEČNOSTI

 

Profesionalita, zkušenosti, odpovědnost a lidskost

Jsme česká realitní společnost. 

Naše působnost není omezena. Jsme Vám k dispozici napříč republikou, s tím, že kompletní servis zajistíme v místě Vašeho bydliště.

Kamenné pobočky máme ve Svitavách a v Litomyšli. Mezi těmito městy prochází historická hranice Čech a Moravy, což nás inspirovalo k pojmenování společnosti.

S maximální odpovědností, profesionalitou, lidským přístupem a diskrétností Vás provedeme světem realit. Všichni splňujeme profesní podmínky odbornosti dle nového zákona o realitním zprostředkování. Během naší působnosti v realitách jsme již zažili dobu stagnace trhu, jeho vzestup i pád přičemž se nám vyvinul šestý realitní smysl. Mnohaletá praxe každého z nás a s tím související počty úspěšně vyřešených sutuací, hodnotných setkání i do pořádku uvedených omylů, nám dávají bohaté a cenné zkušenosti.

Návrh bez názvu - 2022-09-09T135232.600.png

Kromě klasického prodeje, pronájmu či koupě nemovitostí realizujeme bezpečný prodej či nákup zatížených nemovitostí, řešíme právní vady nemovitostí, umíme pomoci s oddlužením nemovitostí, komunikujeme se soudy, exekutory a dalšími věřiteli. Prodáváme i nemovitosti z majetkové podstaty insolvenčních dlužníků. V případě požadavku klienta na rychle uskutečněný prodej jsme schopni nemovitost odkoupit.

Během let jsme si vybudovali osvědčené a fungující vztahy se zkušenými hypotečními makléři, kteří pro Vás obstarají finanční prostředky na nákup nemovitostí za výhodných podmínek u institucí dle Vašeho výběru. Jde nám především o komplexnost našich služeb, proto dlouhodobě spolupracujeme také s advokáty, geodety, odhadci, energetiky a dalšími odborníky.

A protože jsme tradiční v našich hodnotách, v dalších sférách si můžeme dovolit být inovativní a s radostí Vám na závěr oznamujeme naší nově navázanou spolupráci s mladými talentovanými absolventy architektury ČVUT v Praze, obor Architektura a urbanismus, s Ing. arch. Viktorií Dostálovou a Ing. arch. Dominikem Váchou, kteří jsou připraveni vám pomoci jak s kompletním návrhem a realizací nového bydlení tak i s dílčími úpravami jednotlivých prostor.

Věříme a těšíme se, že společně s Vámi uvedeme Vaše sny do reality.

Vaše spokojenost a dobře odvedená práce je našim hlavním cílem.

REALITY Čechy a Morava, s. r. o.

 

PRÁVNÍ ASPEKTY

 

 

 

Chci se dozvědět víc