O SPOLEČNOSTI

 

Profesionalita, přátelský přístup, 17 let zkušeností

Jsme realitní společnost ze Svitav a běžně se pohybujeme v okolí 70 km od Svitav směrem do Čech i na Moravu.

Jsme parta přátel a reality se staly naší společnou zálibou už před 17ti lety. Protože k sobě máme navzájem blízko propojili jsme navzájem naše životy nejen skrz nemovitosti ale také v osobních rovinách. Prostě se z nás stali takoví ti životní přátelé. Tento fakt vkládáme jako benefit do naší práce a s klienty tvoříme přátelské a vzájemně respektující vztahy.

Nejsme pro každého a víme to. 

Pocházíme ze Svitav a z Litomyšle, což nás inspirovalo k pojmenování společnosti protože mezi těmito městy prochází historická hranice Čech a Moravy.

Provedeme Vás světem realit. 

V realitách jsme již zažili dobu stagnace trhu, jeho vzestup i pád přičemž se nám vyvinul šestý realitní smysl. 17 let praxe souvisí s počty úspěšně vyřešených sutuací, hodnotných setkání i do pořádku uvedených omylů, nám dávají bohaté a cenné zkušenosti.

Přečtěte si více o našich zkušenostech.

makléř Svitavy

Přečtěte si více o našich službách.

Máme navázané vztahy jen s takovými hypotečními makléři, kteří ctí stejné hodnoty jako my. 

Dále spolupracujeme s mladými talentovanými absolventy architektury ČVUT v Praze, obor Architektura a urbanismus, s Ing. arch. Viktorií Dostálovou a Ing. arch. Dominikem Váchou, kteří umějí pomoci s kompletním návrhem a realizací nového bydlení i s dílčími úpravami jednotlivých prostor.

Věřte, že s námi po boku se pro Vás stane realitní trh růžovou zahradou.

REALITY Čechy a Morava, s. r. o.

 

PRÁVNÍ ASPEKTY

 

 

 

Chci se dozvědět víc