Naše úspěchy

1 (2).jpg

PRODÁNO

RD v Rozhrání

 

V tomto prodeji se lepila smůla na paty všem. Zúčastněným i nezúčastněným.

Sešly se zde dvě finanční instituce s nejpřísnějšími podmínkami a to ČMSS (dnes ČSOB Stavební) za starých podmínek a KB. Pro představu uvádíme dva příklady komlikací:

ČMSS měla na domě zástavu a na vyčíslení zůstatku jsme museli mít budoucí kupní smlouvu s ověřenými podpisy.

KB chtěla ověřit podpisy na zástavní smlouvě na nemovitosti, která nebyla předmětem prodeje, od manželky majitele, i když nemovitost nabyl před manželstvím.

 A takových překážek bylo víc. Prodej se natahoval a nebylo jisté, jak vše dopadne.

My ale víme, že když se daří tak se daří. Obchod jsme tedy zvládli ve zdraví, a nakonec jsme se těm špekům co jsme museli řešit všichni zasmáli.

 

realizovala Ladislava Binderová

Zavolat

01 (3).jpg

PRODÁNO

RD s bývalou prodejnou v Bohatých Málkovicích

 

Díky obratnému přístupu našeho makléře zde stačila jedna prohlídka a bylo prodáno.

Specifické nemovitosti k nám do nabídky přijímáme stále častěji. Umíme s nimi pracovat a pokud se s majiteli shodneme na postupech prodeje, prodáváme je stejně rychle jako běžné nemovitosti.

 

realizoval Ing. Roman Velich

Zavolat

 

img-0206 (1).jpg

PRONAJATO

Komerce Svitavy

 

Bezproblémový pronájem komerce ve sklepení městského domu ve Svitavách.

Dlouhodobá a častá návaznost spolupráce s panem majitelem přispěla k efektivnějšímu zastoupení majitele při vyřizování všech náležitostí během vánočních svátků.

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 

1.jpg

PRODÁNO

Byt 2+1 v Moravské Třebové

 

Krásný slunný byt, s paní majitelkou i s kupujícímí super spolupráce, prostě obchod jako malovaný. Museli jsme vyřešit věcné břemeno dožití, ale jinak nebyl s prodejem žádný problém.

 

realizovala Ladislava Binderová

Zavolat

 

img20210906081048.jpg

PRODÁNO

Byt 2+1 ve Svitavách

 

Prodej tohoto bytu byl jako jeden zmála bezproblémový.

 

realizovala Ladislava Binderová

Zavolat

 

img-0901.jpg

PRONAJATO

Byt 2+1 v Rychnově nad Kněžnou

 

Majitel bytu se na nás opakovaně obrátil se svým projektem. Baví se tím, že opravuje staré byty a pak je poskytne do pronájmu lidem, kteří tak mohou například začít svůj společný život v pěkném a útulném prostředí.

I tentokrát se nám to povedlo a těšíme se na další společný projekt.

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 

img-20210827-wa0005-1.jpg

PRODÁNO

Chata se skleníkem v Litomyšli

 

Nabízíme k prodeji chatu se skleníkem, pergolou a ohništěm v rekreační osadě Líbánky v Litomyšli s možností užívat zahradu o výměře 400 m2. Chata není napojena na elektrickou energii, suché WC, voda vyúčtovávána jednou ročně. Na pozemku se nachází ovocné stromy, keře, okrasné květiny.

 

01 (2).jpg

PRODÁNO

RD v Horním Újezdě

 

Prodat nemovitost zatíženou věcným břemenem doživotního užívání je vždy velkým realitním oříškem. I toto však dovedeme zvládnout. Dům jsme prodali sice v delším časovém horizontu, nicméně o tom, že to nebude rychlý prodej jsme věděli hned na začátku, zachovali jsme tedy klid a vyhnuli se tak zbrklému postupu. Pro nižší cenu, z důvodu právního zatížení, jsme měli od samého začátku více vážných zájemců. Nakonec jsme se s panem majitelem rozhodli zvolit nové majitele, kteří budou velice lidští a slušní a v plné míře ochotni akceptovat právo užívat část domu původním vlastníkem. To se nám podařilo. 

 

realizovala Mgr. Bc. Zuzana Dostálová

volat

 

04.jpg

PRONAJATO

Kancelářské prostory v Litomyšli

 

Dvě propojené kanceláře o velikosti 25 a 14 m2 v administrativní budově na ulici Na Lánech u kruhového objezdu v Litomyšli (ve stejné budově je Restaurace a Café U Medvěda). Kanceláře se nachází v 2. NP. Sociální zařízení je společné pro více kanceláří. Nájemné 3.300,- Kč měsíčně. Energie se platí jednou ročně zpětně dle vyúčtování majitelem.

 

3 (1).jpg

PRODÁNO

Byt 2+1 v Litomyšli

 

Prodej bytu v družstevním vlastnictví jsme realizovali přibližně tři měsíce. Byt byl v původním stavu (umakartové jádro, původní kuchyňská linka) a bylo tedy třeba najít kupce, který chce ještě dále investovat čas a peníze do rekonstrukce dle současných nároků na bydlení. Ne každý zájemce viděl v bytě velký potenciál. Povedlo se nám dostat nabídku k mladému manželskému páru, kteří vlastnosti bytu pochopili jako výhody, a právě pro jeho prostornost, světlost a množství úložných prostor se do něho zamilovali.

 

realizovala Mgr. Bc. Zuzana Dostálová

volat

01 (1).jpg

PRONAJATO

Byt 2+1 v Chrudimi

 

Byt v klidné lokalitě města Chrudim jsme pronajali ve velice krátké době. Také proto, že byl byt ve velmi dobrém stavu a nastavili jsme reálnou cenu nájemného, Ozvalo se mnoho zájemců. Zvolit nájemníka nebylo jednoduché. Podle určitého filtru se nám povedlo zúžit počet zájemců na 4 a nakonec se majitel rozhodl pro mladý pár, který si nás všechny získal svým optimismem, slušností a upřímností. 

 

realizovala Mgr. Bc. Zuzana Dostálová

volat

 

01b.jpg

PRODÁNO

RD ve Svojanově

 

Nemovitost jsme do nabídky obdrželi na základě dobré reference od jiného klienta, který byl s naší prací spokojen.

I přes počáteční problémy spojené s výkladem územního plánu jsme nemovitost prodali v poměrně krátké době. 

 

realizoval Ing. Roman Velich

Zavolat

 

img-20210622-182302.jpg

PRONAJATO

Byt 1+1 v Litomyšli

 

Majitel s námi byl posledně spokojený, a obrátil se na nás i tentokrát.

U pronájmů pokračuje naše spolupráce i po podpisu nájemní smlouvy. Majitelům i nájemníkům pomáháme s papírováním a někdy i s technickými věcmi.

 

realizovala Barbora Dostálová

Zavolat

 

img-4635.jpeg

PRODÁNO

Venkovské stavení v Osíku u Litomyšle

 

U této nemovitosti bylo hodně specifik, kvůli kterým si k ní běžný kupec nemohl najít cestu. Šlo hlavně o svah podél domu, a netypickou dispozici domu. Povedlo se nám dostat nabídku k lidem, kteří se právě do těchto specifik zamilovali a konečně tak našli nemovitost jakou si dlouho jenom představovali.

Ve spolupráci s architekty jsme navrhli řešení zdánlivě neuchopitelné dispozice, kdy jsme třemi různými způsoby propojili hlavní obytnou část a vejminek.

 

realizovala Barbora Dostálová 

Zavolat

​​​​​01 (5).jpg​​​​​​

PRODÁNO

Rodinný dům v Radiměři

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 s koupelnou a WC v obci Radiměř. Vytápění je ústřední plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci a je částečně podsklepen. Nemovitost je v současné době neobydlena a je určena k rekonstrukci. U domu je prostorná zahrada, na které se nachází dřevěná kolna ve špatném stavebně technickém stavu a garáž, která stojí na pozemku cizího vlastníka.

 

1 (3).jpg

PRODÁNO

Byt 2+1 se zahradou, ul. Zahradní Svitavy

Byt ve Svitavách, 75 m2 včetně balkonu a sklepa. Byt prošel v roce 2017-2018 rozsáhlou rekonstrukcí. Plastová okna se žaluziemi a sítěmi, nová koupelna s vanou a WC. Jsou nové el., plynové i vodovodní rozvody, odpady, podlahy, stropy, částečně i omítky a bezpečnostní dveře. Nové jsou i vnitřní zasunovací dveře s obložkami.  V bytě je klimatizace, vytápění a ohřev vody je řešen kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem, který se dá ovládat přes mobilní tel.. Součástí prodeje je zahrada 113 m2 s pergolou dokončenou v loňském roce. Bytový dům má novou střechu a je rozjednané zateplení domu. Náklady na bydlení jsou cca 2.200,- Kč/měsíc. Byt se nachází v klidné části města. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost. 

 

img-0525.jpg

PRONAJATO

Kanceláře na Lánech, Litomyšl

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 23 m2 v administrativní budově na ulici Na Lánech u kruhového objezdu v Litomyšli (ve stejné budově je Restaurace a Café U Medvěda). Kancelář se nachází v 1. NP. Sociální zařízení je společné pro více kanceláří. Nájemné 2.300,- Kč měsíčně. Energie se platí jednou ročně zpětně dle vyúčtování majitelem. Pro více informací a pro domluvení prohlídky kontaktujte telefonicky makléře.

img_ba0f610e1e_orig.jpg

PRODÁNO

Pozemek v Březové nad Svitavou

Nabízíme pozemek v klidné části obce Březová nad Svitavou. Mírně svažitý, zatravněný s ovocnými stromy. Vedený jako ostatní plocha. Právní přístup zajištěn. Pro více informací o pozemku a o možnostech jeho využití volejte makléřce.

301-2.jpg

PRONAJATO

Byt 2+kk, Vodní valy, Litomyšl

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+kk v centu města Litomyšl. Byt sestává z kuchyně, koupelny, WC a dvou samostatných neprůchozích pokojů. K dispozici je kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, digestoří, myčkou a lednicí. Nájemce může využívat i venkovní dvůr a část půdy. Pro více informací kontaktujte makléře.

01 (6).jpg

PRONAJATO

Pronájem bytu 2+kk, náměstí Svitavy

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk v nově zrekonstruovaném domě na náměstí ve Svitavách. Byt sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, ložnice, samostatné šatny a koupelny se sprchovým koutem a WC. Nájemné 10.000,- Kč měsíčně + zálohy na energie 3.000,- Kč měsíčně. Majitel požaduje složit dvouměsíční vratnou kauci. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte telefonicky makléře.

21.jpg

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 v obci Brněnec, v místní části Moravská Chrastová

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2+1 ve zděném bytovém domě v obci Brněnec, v místní části Moravská Chrastová. Dispozice bytu: kuchyně, obývací pokoj, ložnice, předsíň s vestavěnými skříněmi, koupelna, WC, balkon. Bytové jádro je zděné, okna jsou plastová. Vytápění je ústřední, ohřev vody je elektrickým bojlerem. K bytu náleží sklep a lze užívat společné prostory jako je kolárna a sušárna. Doporučujeme prohlídku.

dscn5714.jpg

PRONAJATO

Pronájem bytu Moravská Třebová

Nabízíme k pronájmu byt v Moravské Třebové. Mezonetový byt o velikosti 3+kk v 2. nadzemním podlaží. V prostorném obyváku spojeném s kuchyní je schodiště vedoucí ke dvěma pokojům. Kuchyňská linka je vybavená varnou deskou, el. troubou a digestoří. Za vstupními dveřmi je odkládací prostor. Vytápění je přímotopy a krbovými kamny. Byt je volný k nastěhování ihned. Byt se nachází v blízkosti centra a veškeré občanské vybavenosti. Nájemné 9.500,- Kč + energie 2.500,- za měsíc, vratná kauce 19.000,- Kč, provize RK 8.000,- Kč. Zveme Vás na prohlídku.

img-20210201-125020.jpg

PRONAJATO

Pronájem 3+kk Moravská Třebová

Nabízíme vám pronájem půdního mezonetového bytu 3+kk, 90 m2. Byt je v dobrém stavu, sestává z obytné místnosti s kuchyní, dvěma pokoji v patře, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (trouba, sklokeramická deska a digestoř). Vytápění je zajištěno přímotopy s vyjednaným levným tarifem a krbovými kamny v hlavní místnosti, které skýtají velkou úsporu. Byt se nachází v blízkosti centra Moravské Třebové. Měsíční nájemné činí 11.500,- Kč + 2.500,- Kč energie podle počtu osob, vratná kauce 23.000,- Kč, odměna RK 8.000,- Kč. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

dsc-0045.jpg

PRODÁNO

Byt 2+1 v Poličce

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt 2+1 v Poličce ve zděném bytovém domě. Byt je v původním technickém i dispozičním stavu a tím je výbornou možností pro seberealizaci. Jeho předností je přímý leč zateplený vstup na oplocenou zahradu. Také je vhodné zmínit odlišnou atmosféru od bytů na které jsme zvyklí, kterou si prožijete po svém při návštěvě bytu. K bytu patří sklepní a půdní kóje, vlastní záhon a kůlna na zahradě. V těsné blízkosti domu je gymnázium. Veškerá občanská vybavenost je kousek od domu. V podstatě se dostanete za deset minut do centra města a druhým směrem za stejný čas do přírody. Těšíme se s Vámi na prohlídce.

img_9bd9bccd9c_orig.jpg

PRODÁNO

Chalupa na Svojanově

Chalupa ve velmi žádané klidné lokalitě městys Svojanov. Chalupa je o dispozici 2+1 je v dobrém stavu po částečné rekonstrukci. V prvním patře je kuchyň, obytná místnost s novou dřevěnou podlahou, koupelna, spíž a nadzemní sklep. Ve druhém patře je půdní vestavba a prostorná půda. Vytápění domu je smíšené pomocí krbových kamen i akumulačních elektrických kamen. Nemovitost je napojena na elektřinu a veřejný vodovod, na pozemku je také vlastní studna. Střecha plechová ve velmi dobrém stavu, komín je nový. Nemovitost má novou omítku včetně zateplení a zrenovovaná okna. K domu patří předzahrádka s pěkným novým oplocením. Před domem teče řeka v upraveném vydlážděném korytě. Svojanov je vyhledávané místo především pro dominantu hradu, který se tyčí nad obcí. Jeho okolí nabízí mnoho příležitostí k pěší turistice a cyklistice. Polička i Svitavy jsou v dobré dojezdové vzdálenosti do 15ti km. 

img_a0a60e69d7_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej rodinného domu 3+kk v Litomyšli

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi rodinný dům 3+kk v Litomyšli. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu z roku 2017. Sama nemovitost je ve výborném stavu a k ní náleží zrealizovaná zahrada s okrasnými květinami, se záhony i s ovocnými keři. Součástí zahrady je také zahradní domek. Pro více informací o nemovitosti volejte makléřce. Nemovitost je v lokalitě nových rodinných domů v Litomyšli. V blízkosti domu je zastávka městské dopravy i linkových autobusů. Z ulice se dá velmi snadno sejít do přírody ke staré plovárně. Doporučujeme prohlídku.

05.jpg

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1, Bohuslava Martinů, Svitavy

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v revitalizovaném domě na ulici Bohuslava Martinů ve Svitavách. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí domu s orientací všech oken na jih, s výhledem do zeleně. Byt je středový s nízkými náklady za vytápění. Pod bytem se nachází sklepy se zateplenými stropy. V bytě jsou nová plastová okna. Podlahy v chodbě a kuchyni jsou pokryté dlažbou, v pokojích se nachází parkety. Koupelna a samostatné WC jsou zděné. Příslušenstvím bytu je sklep. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

dscn5634.jpg

PRODÁNO

Pozemek stavební - bydlení, Mikuleč

Nabízíme Vám stavební pozemek 6162 m2 v Mikulči. Pozemek se nachází v klidné části obce. Slunný pozemek se rozkládá na rovině na vyvýšeném místě.Ze sítí je v obci el., a voda. Na pozemku nevázne pachtovní smlouva. Mikuleč je vzdálená od Litomyšle 12 Km. Financování zajistíme.

img_b5eddf7be0_orig.jpg

PRODÁNO

Byt 2+kk s předzahrádkou v Modleticích

Nabízíme byt 2+kk o rozloze 55m2 v Modleticích. Byt je v 1. NP je odizolovaný a zateplený. Okna má plastová. Součástí prodeje je vybavená kuchyňská linka a vestavěné skříně. K bytu patří vlastní předzahrádka o velikosti 26m2 a vyhrazené parkovací stání. V Modleticích je školka, samoobsluha, hotel s restaurací a služby jako kadeřnice, mazáže apod. Obec Modletice se také stará o bohaté kulturní vyžití a to jak pro dospělé tak i pro děti. Je zde rozmanitá možnost pracovních míst díky komerční a průmyslové výstavbě která ve většině případech nenalehá přímo na bytovou výstavbu. Bytový dům v němž se nabízený byt nachází má bezprostřední návaznost na přírodu.

img-0207 (1).jpg

PRONAJATO

Pronájem bytu 1+kk náměstí Svitavy

Nabízíme k pronájmu zajímavý nově zrekonstruovaný byt 1+kk na náměstí ve Svitavách. Byt se nachází ve sníženém přízemí měšťanského domu, v hlavní místnosti jsou cihelné křížové klenby, k dispozici je kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Doporučujeme prohlídku.

img-0059.jpg

PRONAJATO

Pronájem, Byt 2+1, Nové Sady, Olomouc

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 na ulici Velkomoravská, Nové Sady, Olomouc. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Byt je orientován na jih a spolu se středovým umístěním jsou náklady za topení nízké. V pronajímaném bytě zůstane k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči, lednice, pračka, vestavěná skříň v ložnici a sedací souprava v obývacím pokoji. Příslušenstvím bytu je balkón a sklepní kóje. K dispozici je i kolárna a sušárna v suterénu domu. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

 

PRODÁNO

Prodej chaty se zahradou, Boršov

Nabízíme k prodeji rekreační objekt v klidné části Boršova u Moravské Třebové. Chata je podsklepená, v prvním podlaží se nachází společenský prostor a v podkroví místnost na přespání. Elektřina je na pozemku, vodu lze řešit studnou. Zahrada je o velikosti 384 m2 s s ovocnými stromy a keři, na jižní straně.Příjezd autem až k pozemku možný.

img_768e2ae32a_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej domu v Litomyšli, Litomyšl-Město

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům na Havlíčkově ulici v Litomyšli, v těsné blízkosti Komenského náměstí. Dům sestává ze dvou nadzemních podlaží a prostorné půdy s možností dalšího využití. Přízemí domu se samostatným vstupem z ulice slouží komerčnímu využití. Druhým samostatným vstupem z ulice je přístup chodbou a schodištěm do druhého patra, kde jsou dvě bytové jednotky 2+kk a garsoniéra. Na vybudování další bytové jednotky na půdě je vypracován projekt, který pan majitel přenechá. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plyn, elektřinu 220 i 380 V. Komerční prostor má samostatné odpočty energií. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

img_424da88ef6_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej rekreační chaty v obci Maletín

Chata v obci Maletín možnost trvalého bydlení. Chata je obklopena zahradou o celkové výměře 665 m2. V přízemí se nachází vstupní chodba s úložnými prostory, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, jídelní částí a terasou. Dále je v přízemí koupelna a WC. V patře je ložnice se zastřešeným balkónem. Objekt je vytápěn krbem s teplovodním výměníkem a elektrickými přímotopy. Součástí objektu je garáž, dílna, skladový prostor a parkové stání před chatou.Chata se nachází v rekreační oblasti Svojanov u Borušova. V blízkosti chaty nalezneme dva rybníky, z toho jeden je určen k rybolovu. V okolí chaty se rozprostírají lesy. Vhodná oblast k cyklistice nebo pěší turistice. V blízkosti autobusové spojení. Zveme Vás na prohlídku.

img_4269a9e151_orig.jpg

PRODÁNO

RD Valtice

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům ve Valticích.V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, kuchyně, pokoj, obytná veranda,sprchový kout, WC, spíž, garáž a kotelna. První patro sestává z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dvou dětských pokojů, koupelny, WC a komory. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. K domu náleží zahrada s pergolou, udírnou a dvěma zděnými kůlnami. Část zahrady může být využita jako stavební parcela ke stavbě rodinného domu. V obci je veškerá občanská vybavenost.

img_03772ef815_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej atypického bytu 3+kk v Litomyšli s krytým park. stáním

Nabízíme Vám ke koupi atypický byt 3+kk s terasou a se zastřešeným parkovacím stáním v Litomyšli. Byt o celkové ploše 74m2 je ve 2. podlaží bytového domu. V bytě jsou dva pokoje, obytná kuchyň s nadstandardní kuchyňskou linkou, zděná koupenlna s vanou i se sprchovým koutem, oddělená toaleta a technická místnost s plynovým kotlem. Roku 2018 byl pořízen nový plynový kotel - zajišťuje ohřev vody a vytápění bytu. Okna v bytě jsou dřevěná. K bytu patří terasa na kterou je vstup z obytné kuchyně a z jednoho z pokojů. Díky markýze a živému plotu je na terase soukromí. Dále k bytu patří kryté parkovací stání před domem. Jedná se o velmi klidnou lokalitu se strategickou polohou. Centrum města Litomyšle s veškerou občanskou vybaveností je v dochozí vzdálenosti (cca 10 min). Pěknou procházkou se nechá dojít i k rybníku Stará plovárna odkud je možné pokračovat dál do přírody. Těšíme se s Vámi na prohlídce.

img_53f5e64843_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej dílenských, garážových nebo skladových prostor ve Svitavách

Nabízíme k prodeji dílenské, garážové nebo skladové prostory o dvou budovách se společným dvorkem v centru města Svitavy. Celková plocha 85m2. k dispozici je světelný i motorový proud, voda, montážní jáma a prostory pro chov drobného zvířectva. 

img_4899948c21_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej, Byt 2+1, Svitavy, Lány

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+1 upravený na 3+1. Dispozice: předsíň, kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a s WC, sklad. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Z kuchyně je přímý vstup na zahradu se zahradním domkem.K bytu náleží garáž.

img_0deaf242ab_orig.jpg

PRONAJATO

Pronájem obchodního prostoru, Svitavy

Potřebujete kancelář a nechcete velké náklady? Máme pro vás pronájem ve Svitavách ve spodní části náměstí. Prostor cca 12 m2, k dispozici je WC, vytápění el.. Volné ihned, pronájem 2.800,- za měsíc + energie.

img_8278be459f_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej rodinného domu v obci Plechtinec

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Plechtinec nedaleko Městečka Trnávky. Dispozice domu: tři pokoje, kuchyně, šatna, koupelna, WC, prostorná vstupní chodba. Do domu je zavedena elektřina a obecní vodovod. Při částečné rekonstrukci byl zhotoven nový komín, v obytných místnostech jsou nové omítky, nové rozvody elektřiny a nové odpady.Vytápění je zajištěno krbem na dřevo s rozvodem teplého vzduchu do všech obytných místností. Ohřev vody je elektrickým bojlerem. Dům je částečně podsklepen, nacházejí se v něm dva klenuté sklepy. Prostorná půda je vhodná pro půdní vestavbu, v domě je rovněž připravena místnost k vybudování výměnku. Na obytnou část navazuje hospodářská část. U domu je velká zahrada, na pozemku se dále nachází stodola. Nemovitost je umístěna na klidném místě v chráněném území přírodního parku. Občanská vybavenost se nachází v nedalekém Městečku Trnávce.

img_8d75211ae8_orig_rotate (1).jpg

PRONAJATO

Pronájem, Byt 2+1, Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 ve 2. NP s výtahem na ulici Palackého v Rychnově nad Kněžnou. Bytová jednotka je nově rekonstruovaná. K dispozici kuchyňská linka se spotřebiči, pračka, sklep. Byt se nachází v revitalizovaném bytovém domě v blízkosti náměstí. Svým umístěním ve středu bytového domu jsou zde velice nízké náklady na teplo. Majitel požaduje dvouměsíční vratnou kauci a zálohy na energie ve výši 2.500,- Kč. Pro více informací volejte..

 

img_0abe9713f5_orig.jpg

PRODÁNO

Byt 3+1 v Březová nad Svitavou 

Nabízíme byt 3+1 s lodžií ve 2. NP cihlového domu v klidné části Březové nad Svitavou. Byt má plastová okna, je nově vymalovaný. Vytápění je dálkové, z místní kotelny. Ohřev vody boilerem. Jádro zděné. Z oken je výhled na zeleň. Byt nabízíme vybavený včetně spotřebičů. K bytu patří dva sklepy. Celková plocha bytu je 71m2. V suterénu domu je možnost užívat kolárnu a sušárnu. Březová nad Svitavou je je malé město ležící na moravsko-českém pomezí. Ve městě se nachází základní škola, mateřská škola, koupaliště, ale i knihovna, informační centrum, rozhledna, naučná stezka a lanový park. Mezi oblíbené turistické cíle a atraktivity patří také motorismus a ostatní sporty, kostel, kaple a další památky. Z Březové je výborná dostupnost do Brna i do nedalekých Svitav (13 min cesty) a to vlakem, autem i autobusem. 

 

PRODÁNO

Prodej, Byt 3+1, Polička

Exkluzivně vám nabízíme byt 3+1 s balkonem v Poličce, sídliště Hegerova. Byt se nachází v 3.NP. Bytový dům je po celkové revitalizaci - zateplení, plastová okna, výtah, společné prostory, stoupačky. Vytápění je dálkové (dálkový odečet tepla), vaření na elektriku. K bytu náleží sklepní kóje. Dům je v klidném místě v dosahu veškerá občanská vybavenost, parkování před domem. 

img_b2d77dbac3_orig.jpg

PRONAJATO

Pronájem bytu 3+1 ve Svitavách

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 3+1 ve Svitavách, v 3.NP. Nájemné činí 8.500,- + služby a energie. Volný od 15.8.2020. Pro více informací volejte makléřce.

img_f762ef374b_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej rodinného domu v Kostelci nad Orlicí 

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v Kostelci nad Orlicí, ulice Stradinská. Jedná se o jednopodlažní rodinný dům s možností rekonstrukce půdy na obytné podkroví. V přízemí se nachází kuchyně, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, špižírna. Dům se nachází v klidné části města s překrásným výhledem na řeku Orlici. Zveme vás na prohlídku. přízemí se nachází kuchyně, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, špižírna.
 

img_f2605d247b_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 Svitavy 

Nabízíme Vám byt ve Svitavách v osobním vlastnictví, 3+1, 86m2, v 5. patře panelového domu. Je zde prostorná chodba s komorou, kuchyně, 3 pokoje, koupelna a toaleta. Po dohodě může byt zůstat vybavený. K bytu náleží zasklený balkón a sklep. Okna v bytě jsou plastová. Zateplení domu - 2017. Renovace výtahu - 2019. Jedná se o lukrativní lokalitu blízko veškeré občanské vybavenosti. Vhodný jak k trvalému bydlení, tak i na investici s nájemníkem Vám jsme schopni pomoci. Při úvěrování Vám umíme vyjednat nejlepší úrok na trhu. Doporučujeme prohlídku.

 

PRONAJATO

Pronájem bytu 2+kk ve Svitavách

Nabízíme k pronájmu byt o rozloze 47,6m2 a dispozici 2+kk ve výborném stavu ve Svitavách na náměstí. Součástí bytu jsou: el. sporák s varnou deskou, kuch. linka+ nerez. dřez, digestoř, lektrický kotel, umyvadlo, sprchový kout, zrcadlo, rolety 4ks, WC kombi splachovací. Platby spojené s pronájmem jsou následující: 8.000,- nájemné, 2.500,- zálohy na energie, 16.000,- kauce, 8.000,- jednorázová provize RK. Byt je připraven k okamžitému nastěhování. Svitavské náměstí je klidné a tedy vhodné pro bydlení. Další výhodu má v dobré dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. MŠ, ZŠ, veškeré úřady, nemocnice, pošta, park, knihovna, nákupní centrum a další, vše do 15ti minut pěší chůze. Prohlídky v nouzovém stavu provádíme, makléř Vám na začátku setkání předá rukavice a při loučení Vám poskytne desinfekci. Roušky musíme mít všichni už před odchodem z domu a tedy spoléháme na to, že každý má svoji. Na prohlídky choďte jeden, maximálně dva bez dětí. Děkujeme a těšíme se s Vámi na prohlídce.

img_7110c4ac07_orig.jpg

PRONAJATO

Pronájem, Byt 2+1, Moravská Třebová

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 po rekonstrukci v Moravské Třebové. V bytě je nová kuchyňská linka (na fotografii ještě není nainstalovaná), jinak je bez vybavení. Topoení je plynové. Volný od 1.12.2019 Nájem 8.000,- + 1.000,- poplatky bytovému družstvu, vratná kauce 24.000,-(3 nájmy).

img_85f7aac1a6_orig_rotate.jpg

PRODÁNO

Prodej, bytová jednotka 3+1, RD Svitavy, Předměstí

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatnou bytovou jednotku nacházející se v rodinném domě ve Svitavách (o celkovém počtu dvou bytových jednotek) v žádané lokalitě Svitav. Bytová jednotka je byt 3+1 v I. nadzemním podlaží, celková podlahová plocha jednotky s příslušenstvím činí 137,94 m2. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem umístěným ve sklepě. K bytové jednotce patří spoluvlastnický podíl 1/2 na společných částech domu a na stavebním pozemku pod ním. Předmětem prodeje je dále garáž a podíl 1/2 na zahradě okolo domu. Dům zaujme svou historickou stopou, původními podlahovými krytinami v podobě parket, masivními dveřmi a původním krásným schodištěm. Více informací vám poskytneme na prohlídce, na kterou vás srdečně zveme.

img_335b7390a4_orig.jpg

PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 Rudná, garáž, zahrada

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 s balkonem, dvěma sklepy, garáží a se zahradou v obci Rudná. Byt se nachází v revitalizovaném domě (nová okna, střecha, zateplení, fasáda) a sám byt prošel tak&ea