N00084 | Pronájem výrobních, skladovacích a administrativních prostor ve Svitavách G

Průmyslová, Svitavy
neuvedeno

Nabízíme Vám k pronájmu výrobní, skladovací a administrativní budovy v průmyslovém areálu okresního města Svitavy které čítá cca 17000 obyvatel. V blízkosti areálu je plánovaný sjezd z dálnice D35, která je právě ve výstavbě.

K pronájmu nabízíme tyto budovy:

Administrativní budova
o rozloze 324 m2
V budově jsou kanceláře, šatny, sociální zázemí, sprchy i kuchyňka.
Před budovou je soukromé parkoviště pro cca 30 osobních automobilů, které náleží k pronajímanému areálu.

Textilní hala
o rozloze 360m2

Skladovací hala
o rozloze 887m2

Výrobní hala
o rozloze 2349m2
Budova je rozdělena do několika výrobních částí. Jsou zde také kanceláře, skladové prostory a sociální zázemí zvlášť pro ženy a pro muže.

Celková rozloha budov je 3920m2

Areál je přístupný z parcely č. 2152/182 která je vedená jako ostatní komunikace a je ve vlastnictví obce. Do areálu vede vstup do administrativní budovy a skrz dvě široké brány které tak nabízí snadný přístup ke všem budovám po asfaltové ploše. Díky rozloze asfaltové plochy zde najdete mnoho prostoru pro manipulaci s velkými vozidly při zásobování i při exportu.

V celém areálu je bezpečnostní systém včetně kamerového systému. Prostory je možné pronajmout buďto prázdné a nebo spolu s technickým vybavením, s kancelářským nábytkem a s ostatním vybavením (regály, šatní skříňky, atp.) Jsme připraveni jednat o pronájmu jednotlivých budov avšak upřednostňujeme pronájem areálu jako celku. Při pronájmu celého areálu nabízíme lepší cenové podmínky a také možnost areál dále přizpůsobit k potřebám nájemníka (točny, rampy, atp)

V ceně pronájmu je zahrnutý technický servis budov a to u firmy, která se o budovu stará již dlouhá léta a víme, že jsou schopni jakékoli náhlé situace rychle a efektivně vyřešit. Dále je v ceně pronájmu zahrnutá sezónní péče o exteriér především o sekání travního porostu, úpravu okrasných květin a vyhrnování sněhu.

Pro více informací a pro domluvení prohlídky volejte na tel. 704 405 901

  • Celková plocha:4311 m2
  • Počet podlaží:1
  • Druh objektu:smíšená
  • Stav objektu:dobrý
  • Účel budovy:Průmyslový areál
  • Výrobní plocha:2349 m2
  • Plocha skladů:1247 m2
  • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Barbora Dostálová

Kontaktní formulář