N00142 | Byt 3+1 na Bratří Čapků, Svitavy C

Bratří Čapků, Svitavy
neuvedeno

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA! Nabízíme k prodeji krásný a slunný byt 3+1 o výměře 69,5 m², nacházející se v atraktivní lokalitě Bratří Čapků. Tento byt se nachází v 7. nadzemním podlaží s okny orientovanými na tři světové strany, se zasklenou lodžií a nabízí několik významných výhod, které z něj činí ideální volbu pro bydlení i investici.
Hlavní přednosti:
+ zasklená lodžie- prostorná zasklená lodžie nabízí příjemné místo k relaxaci s výhledem na okolí.
+ moderní rekonstrukce koupelny - koupelna prošla nedávnou rekonstrukcí a je vybavena moderními prvky, které zajišťují vysoký komfort.
+ nové podlahy - celý byt je opatřen novými podlahami, které přidávají na estetické hodnotě a praktičnosti.
+ plastová okna - všechna okna jsou plastová, což zajišťuje lepší tepelnou a zvukovou izolaci.
+ bezbariérový vstup - budova má bezbariérový vstup, což usnadňuje přístup pro všechny obyvatele včetně osob s omezenou pohyblivostí.
+ stávající nájemník - byt je v současné době pronajat spolehlivému dlouhodobému nájemníkovi (do 10/2024 s možností pokračování v nájmu), což zajišťuje stabilní příjem z pronájmu.
Společné prostory:
budova disponuje několika společnými prostory, které přidávají na hodnotě a komfortu bydlení:
prádelna
sušárna
sklep
kočárkárna
Lokalita:
lokalita Bratří Čapků je velmi žádaná díky svému klidnému prostředí a snadné dostupnosti všech potřebných služeb a občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází mateřská škola, obchod, restaurace, vlakové nádraží i možnosti pro volnočasové aktivity. Docházková vzdálenost do centra města je pouhých 20 minut, což umožňuje pohodlný přístup k městskému životu, včetně obchodů, restaurací, kulturních a zdravotnických zařízení a dalších služeb.

Tento byt 3+1 se zasklenou lodžií představuje vynikající příležitost pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení nebo zajímavou investici v jedné z nejžádanějších lokalit. Neváhejte kontaktovat makléřku a sjednat si prohlídku ještě dnes!

  • Dispozice bytu:3+1
  • Podlaží v domě:6
  • Počet podlaží v domě:7
  • Celková podlahová plocha:69 m2
  • Druh objektu:panelová
  • Stav objektu:dobrý
  • Vlastnictví:osobní
  • Energetická náročnost budovy:C - Úsporná


Prodávající makléř

Penelope

Jana Králíčková

Kontaktní formulář